Обладнання для перукарів - важливий показник рівня салону краси

Якщо ви хочете, щоб ваш салон приносив великий прибуток, то вам обов'язково потрібно задуматися про якість меблів і обладнання у ньому. Адже правду говорять, що меблі в салоні – це його обличчя. Клієнт вже при вході може відчути себе комфортно або ж навпаки. А від цього залежить і репутація вашого салону краси.

Меблі для салону краси купити зараз не складе великої праці, але як не помилитися і вибрати найкраще співвідношення ціна-якість? При виборі варто особливу увагу приділяти тому, чи комфортні меблі і зручні. Наприклад, крісло для перукарні, ціна якого визначається комплектуючими, може бути занадто низьким або твердим. Купуючи крісло, зверніть свою увагу на те, чи є регулювання висоти, розміщені підлокітники і те наскільки зручна спинка. Найважливішою складовою крісла буде підйомник. Зараз ми можемо зустріти перукарські крісла з гідравлічним або пневматичним підйомником. Для більшої зручності клієнта краще зупинити свій вибір на гідравлічній системі. Оббивка повинна відповідати всім необхідним санітарним нормам, у цьому випадку кращим варіантом буде штучна шкіра. Її також легше чистити.

Ще однією важливою складовою хорошого салону краси є крісло-мийка. Воно є дуже важливою деталлю інтер'єру і незамінним в роботі будь-якого перукаря. Тут важлива будь-яка деталь, адже в ньому клієнт повинен відчувати себе комфортно. У нього не повинна затікати шия і боліти голова. При виборі вам треба добре подумати, наскільки у вас завантажений салон і розмістити мийку в найзручнішому місці в салоні. Раковина повинна мати гарну форму, яка буде зручна під час використання. Також ретельно огляньте крісло, адже воно повинне знаходиться під кутом так, щоб волосся могло знаходиться в раковині, але бризки води мінімально потрапляли на клієнта.

Купити меблі для салонів краси, ціна яких вас приємно здивує, можна в нашому інтернет-магазині. Тут ви знайдете великий асортимент меблів і обладнання високої якості. Ви сміливо можете нам довіряти, адже наш багаторічний досвід на ринку говорить сам за себе.

Щоб дізнатися всі деталі про умови доставки та оплати замовлення, просто зателефонуйте нам за вказаними контактними номерами.